Ilona Wochnik-Kukawska – redaktor strony Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Solarni.

Witam.
Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Solarni.
Jestem pomysłodawcą otwarcia tej strony oraz koordynatorem prac przy niej. Czuwam nad jej regularną aktualizacją, piszę newsy na stronę główną. Dodatkowo do moich obowiązków należy pisanie tekstów na stronę, zbieranie informacji oraz przygotowywanie zdjęć do galerii, oraz wiele innych, równie ważnych zadań.
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz to zrobić na dwa sposoby – wysłać e-mail pod adres ilona.w.k@poczta.fm lub zadzwonić do sekretariatu Zespołu Szkół Dwujęzycznych.


Rafał Kukawski – webmaster strony Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Solarni.

To ja zajmuję się całym zapleczem technicznym stojącym za stroną Zespołu Szkół Dwujęzycznych. Serwisem opiekuję się od roku 2001. Zadanie to przejąłem po jednym z nauczycieli, który musiał wyjechać do domu do Niemiec.

Webmasterem jestem już od wielu lat i właśnie ta dziedzina stała się moim wielkim hobby, któremu jestem w stanie poświęcić wiele godzin swojego czasu wolnego. Jestem dość aktywny w różnych serwisach dotyczących tej dziedziny, prowadzę też swój blog, na którym zamieszczam swoje prace, skrypty oraz przeróbki istniejących skryptów.


Katarzyna Kałuża-Kukawska – grafik

Do ekipy dołączyłam stosunkowo niedawno, choć moje prace w postaci kartek okolicznościowych można podziwiać na stronach ZSD Solarni od kilku lat. W 2014 roku przygotowałam nową szatę graficzną dla serwisu. Dzięki tej zmianie serwis stał się lżejszy oraz funkcjonalny nawet na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu każdy w dowolnym czasie z dowolnego urządzenia ma szansę dotrzeć do najnowszych informacji.

Zapraszam na moje portfolio oraz stronę z fotografiami.